• Головна
  • Ставки на спорт: де знайти надійного букмекера
Новини компаній
11:00, 13 квітня
Надійне джерело

Ставки на спорт: де знайти надійного букмекера

Новини компаній
Ставки на спорт: де знайти надійного букмекера

Ставки на спорт - те, що приваблює багатьох людей, адже не виходячи з дому можна заробити гроші просто зробивши вдалу ставку. Тому такий вид своєрідного заробітку приваблює багатьох любителів особливо у важкий час карантину. 

Нерідко проблема багатьох людей у тому, що знайти надійного букмекера дуже важко, проте це реально, якщо вибирати офіційних і перевірених.

Огляд букмекерської контори https://pin-up-ru.com/

Букмекерська контора Пін-Ап працює з 1 жовтня 2020 року. Головний офіс розташований у Москві. Контора має також офіційну ліцензію. Сайт pin-up.ru є легальним сайтом, в мережі можна знайти і з подібними назвами інші сайти, але всі вони будуть діяти нелегально. Тож заходити варто лише за посиланням вище. 

Щоб не сплутати, варто зазначити, що сайт компанії розроблений у сірих тонах та із зображенням дівчат у стилі Пін-Ап, відповідно до назви. На сайті часто діють певні акції або спеціальні пропозиції, якими можна скористатися. 

На сайті також наявна додаткова панель функцій, на яких доступні функції “Мультивід”, що дозволяє одночасно переглядати розпис декількох матчів, функції “Календар”, “Результати”, “Статистика”. З правого боку від панелі можна обрати вид коефіцієнтів і формат часу і там же розташовується калькулятор системи. До слова, така функція є лише у декількох букмекерських контор. 

Вид спорту для ставки традиційно можна обрати на панелі зліва.

Тут можна знайти:

  • футбол,
  • баскетбол,
  • волейбол,
  • велоспорт,
  • кіберспорт,
  • теніс, 
  • хокей,
  • автоспорт,
  • та багато інших видів.

Тут же і знаходиться рядок для пошуку виду спорту. Також доступний для користування перемикач, завдяки якому можна вибрати ті події або матчі, які будуть проходити протягом 6, 12 і 24 годин та 1 тижня. По центру йде відображення розкладу найбільш популярних поєдинків, а з правого боку можна бачити їх трансляцію і основну інформацію з статистики. 

Регистрация у букмекера pin up

Компанія Пін-Ап.ру приймає ставки на спорт через сайт pin-up.ru. Щоб стати клієнтом букмекера необхідно пройти реєстрацію та ідентифікацію особистості гравця. 

Заявка на виплату у букмекера Pin-Up розглядається протягом 24 годин після її подачі, але зазвичай це відбувається моментально. Співробітники компанії перевіряють, чи не порушував гравець будь-які правила і чи правильно розраховані всі його ставки. Поповнювати рахунок і виводити кошти можна на банківські карти Visa, MasterCard, а також системи онлайн платежів QIWI, WebMoney і Яндекс.Деньги. В Пін-Ап також є постійно діючі бонуси, як загальні, так і індивідуальні тож переходьте і користуйтеся. У разі  виникнення питань на сайті є служба підтримки. 

Робіть ставки на спорт уже сьогодні!

#ставки на спорт #букмекер #ставки
Оголошення
live comments feed...