
Соцмережі
20:43, 16 квітня 2021 р.
Надійне джерело
В Instagram та Facebook з'явиться функція приховування лайків
Соцмережі

Instagram та Facebook почали тестувати можливість для користувачів приховувати лайки до своїх постів. Про це повідомляє Techcrunch, пише 0372.ua.
У новому тесті, доступному для невеликого числа користувачів соцмережі, можна буде самостійно вибрати, приховувати лайки чи показувати їх.
Instagram вважає, що це допоможе знизити соціальний тиск на користувачів у зв'язку з занепокоєнням з приводу кількості лайків.
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.
Як пише видання, в компанії хотіли зайнятися цією проблемою раніше, проте через пандемію коронавірусу змушені були відкласти питання.
У 2019 році Instagram вже тестував подібну функцію, проте тоді соцмережа автоматично приховувала лайки певної частини користувачів, і цей експеримент визнали провальним.
Читайте також: На Буковині від початку року одружилися більше восьми сотень пар
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:35
Вчора
15:16
Вчора
13:06
Вчора
11:55
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:38, 2 вересня
12:41, 10 вересня
13:40, 4 вересня
16:32, 7 вересня
17:13, 14 вересня
78
Коментарі