• Головна
  • Міжнародний день сім’ї: що сьогодні відзначають на Буковині
Релаксні новини
07:46, 15 травня
Надійне джерело

Міжнародний день сім’ї: що сьогодні відзначають на Буковині

Релаксні новини
Міжнародний день сім’ї: що сьогодні відзначають на Буковині

Найважливіше для кожного з нас - це сім'я. Саме 15 травня святкують міжнародний день сім'ї у всьому світі, про свято розповість 0372.ua.

Часто люди заплутуються і не можуть з'ясувати якого числа день Сім'ї в Україні. 

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

1. Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році та відзначається щорічно 15 травня 1993 р. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї - єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.

2. 8 липня — це суто українське, і ще дуже молоде свято. Указ про нього було підписано лише в грудні 2012 року. Офіційна назва свята — Український День родини.

В обидвох випадках святкування відбувається щорічно, дата є однаковою і не змінюється відповідно до державних вихідних чи релігійних свят.

Міжнародний день сім’ї: що сьогодні відзначають на Буковині, фото-1

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності й розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

У всі часи по відношенню держави, а також по становищу сім’ї в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім’ї та держави - необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.

Цей день варто провести в колі родини, займатись спільною справою, цікавитись один одним і насолоджуватись тим, що ви маєте.

15 травняіменини святкують: Афанасій, Борис, Гліб, Давид, Зоя

#15 травня #День Сім'ї
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...