• Головна
  • День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження: що відзначають на Буковині
Релаксні новини
07:43, 29 травня
Надійне джерело

День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження: що відзначають на Буковині

Релаксні новини
День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження: що відзначають на Буковині

День працівників видавництв, поліграфії й книгорозповсюдження в Україні відзначають в останню суботу травня. Він був заснований Указом Президента від 25 травня 1999 року пише 0372.ua.

Видавнича справа - дуже захоплива і творча сфера. Складання макетів, підбір кольорової гами, верстка. Видавці - справжні чарівники, які надають словам і зображень відчутну форму. У сьогоднішні дні поліграфія в Україні розвивається надзвичайно швидкими темпами. Наша країна бере участь практично у всіх міжнародних виставках і форумах, а також проводить множинні поліграфічні ярмарки та у себе.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

В усіх обласних центрах нашої країни є видавництва і друкарні, обладнані за останнім словом техніки. А великі книжкові магазини можна знайти навіть в районних центрах, де кількість населення не так вже й велика. Це в їх руках електронний документ перетворюється в красиву брошуру, журнал або книгу. Це їхніми стараннями текст стає структурованим і легким для читання. Це саме вони дозволяють мільйонам читачів насолоджуватися паперовою версією книг, їх запахом і шелестом сторінок.

У День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження не відмовте собі в задоволенні заглянути в книжковий або внести в список покупок улюблений журнал!

Сьогодні іменини святкують: Олександр, Василь, Георгій, Єгор, Юхим, Ірина, Макар, Сергій, Тарас, Юрій.

#29 травня #День працівників видавництв #поліграфії і книгорозповсюдження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...