• Головна
  • У Чернівцях з’явиться кризова кімната для потерпілих від домашнього насильства
Кризовий центр
11:19, 16 травня 2021 р.
Надійне джерело

У Чернівцях з’явиться кризова кімната для потерпілих від домашнього насильства

Кризовий центр
Кризовий центр в Чернівцях

Кризовий центр в Чернівцях

Кризову кімната для потерпілих від домашнього насильства планують облаштувати вже до осені 2021 року. Це стало можливим завдяки співпраці міської ради та Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Про це пише Сайт міста Чернівці 0372.ua з посиланням на пресслужбу Чернівецької міської ради.

Відповідний меморандум про взаєморозуміння підписав Чернівецький міський голова Роман Клічук та представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Хайме Надаль.

Сторони в межах своєї компетенції та за умови наявності коштів домовилися здійснювати співробітництво у наступних сферах:

  • проведення спільних заходів щодо запобігання та протидії насильству за ознакою статі та домашньому насильству;
  • сприяння щодо налагодження взаємодії у питаннях надання якісних послуг для осіб, постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі;
  • створенні та забезпеченні сталого функціонування спеціалізованої служби підтримки постраждалих осіб, а саме: Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі з кризовою кімнатою;
  • підготовці фахівців, до компетенції яких належать питання запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі;
  • підвищення доступності та якості необхідних послуг для постраждалих від насильства за ознакою статі та домашнього насильства, включаючи створення можливостей для надання допомоги в умовах пандемії COVID-19 у Чернівецькій міській територіальній громаді.  

Денний центр з кризовою кімнатою повинен бути створений в термін до осені 2021 року та бути відповідним структурним підрозділом при Чернівецькому міському центрі соціальних служб, який буде визначений в якості балансоутримувача ресурсів, а ось ремонтні роботи та облаштування кризової кімнати бере на себе Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

В даному центрі будуть належні умови для надання соціально-психологічної допомоги особам, постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, а також короткотермінового цілодобового безпечного перебування осіб (жінок та дітей), постраждалих від насильства.

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

Читайте також: Унікальний смак та європейські технології: сироварня на Буковині виготовила близько 20 тонн сиру

На Буковині виставлено на приватизацію 4 будівлі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кризовий центр #домашнє насильство
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...