• Головна
  • Україна продовжує експортувати морозиво з Росії
Новини світу
14:16, 16 травня
Надійне джерело

Україна продовжує експортувати морозиво з Росії

Новини світу
експорт морозива з Росії / фото з відкритих джерел

експорт морозива з Росії / фото з відкритих джерел

У січні-березні 2021 року Росія експортувала 5,6 тис. тонн морозива, що на 13% більше аналогічного торішнього періоду. Експортна виручка збільшилася на 61% до $14 млн.

Про це повідомляє ФДБУ «Агроекспорт» при Мінсільгоспу РФ, пише 0372.ua.  з посиланням  agronews.ua.

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

Зростання переважно обумовлене збільшенням відвантажень в країни далекого зарубіжжя. Основним драйвером стали поставки морозива до США, які виросли в 3,7 рази до 1,9 тис. тонн на суму 4,7 млн дол. Експорт цієї продукції до США розвивається впродовж останніх років, і на початку 2021 року цю країна вийшла в лідери серед покупців російського морозива.

На другому місці серед імпортерів перебуває Китай, що наростив ввезення на 43% до 576 тонн в фізичному вираженні і на 66% до 2,6 млн дол. у вартісному. У березні 2021 року Китай в черговий раз розширив список російських постачальників морозива, в результаті чого на поточний момент, згідно з даними Россільгоспнагляду, право експорту мають 48 підприємств.

Фізичний обсяг експорту в Казахстан в січні-лютому скоротився на 57% до 986 тонн, вартісний – на 17% до 2 млн дол. У результаті зараз Казахстан займає 3 місце серед покупців російського морозива.

Також в топ-5 імпортерів входять Монголія і Україна – традиційні покупці російського морозива в останні роки. Відвантаження в Монголію склали 559 тонн (+ 54%) на суму 1,4 млн дол. (+ 74%), в Україну – 260 тонн (+ 24%) вартістю 692 тис. дол. (+ 31%).

Читайте такожУнікальний смак та європейські технології: сироварня на Буковині виготовила близько 20 тонн сиру

У Чернівецькій області за квітень найбільше здорожчала олія: цінова ситуація на ринку

#експорт #імпорт #Росія #морозиво
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...