• Головна
  • Юридичні послуги у Чернівцях: як обрати адвоката або нотаріуса
Поради
18:03, 17 травня
Надійне джерело

Юридичні послуги у Чернівцях: як обрати адвоката або нотаріуса

Поради
Юридичні послуги у Чернівцях: як обрати адвоката або нотаріуса

Життя непередбачуване. Буває, ще вчора все було добре, а сьогодні вам або вашим близьким терміново потрібен адвокат чи нотаріус. Де знайти грамотного? На що звернути увагу при веденні переговорів з ним? Як переконатися, що захисник якісно виконує свою роботу? Про це пише Довідник міста Чернівці на 0372.ua.

Як вибрати адвоката у Чернівцях:

  • Кожен поважаючий себе адвокат має власний офіс, причому недалеко від центру населеного пункту. Він в будь-який момент може надати всі документи, що підтверджують його кваліфікацію.
  • Варто поцікавитися про кількість успішних справ. При цьому краще вибирати адвоката, який спеціалізується на конкретному напрямку, а не позиціонує себе як універсального юриста.
  • Найбільш легким способом знайти хорошого фахівця є рекомендація знайомих. В цілому, так надходить велика кількість людей. Однак при цьому слід враховувати область права, в якій спеціалізується адвокат.
  • Інший шлях відшукати відмінного правозахисника - самостійне відвідування адвокатських контор, ознайомлення зі списком успішних справ в інтернеті на спеціалізованих форумах або сайтах. Слід розуміти, що реальна оцінка професіоналізму адвоката неможлива до початку його безпосередньої роботи.
  • Рекомендується дізнатися передбачуваний план дій, наприклад, експертизи який специфіки будуть проведені, число клопотань в різні інстанції, метод вибудовування лінії захисту.
  • Не рекомендується погоджуватися на адвоката, який запропонований наслідком. У ряді випадків такі юристи не так давно закінчили вищий навчальний заклад і ще не напрацювали досвіду, який необхідний для гарантовано виграних справ.

Обрати нотаріуса або адвоката можна і в Довіднику сайту міста Чернівці 0372.ua за посиланням - 0372.ua/catalog/61/uridicni-poslugi

Читайте також: Депутат Ілля Кива привітав "колег"-вчених з Днем науки

Великобританія запровадила "паспорти вакцинації"

#поради #адвокат #юрист #нотаріус
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...