• Головна
  • На факультеті фізичної культури ЧНУ урочисто відкрили Олімпійський куточок
ЧНУ
18:41, 18 червня 2021 р.
Надійне джерело

На факультеті фізичної культури ЧНУ урочисто відкрили Олімпійський куточок

ЧНУ
На факультеті фізичної культури ЧНУ урочисто відкрили Олімпійський куточок

18 червня на факультеті фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося урочисте відкриття «Олімпійського куточка», який є всеукраїнським проектом. Про це йдеться на сайті ЧНУ, пише 0372.ua.

Він поєднує усю інформацію, яка стосується олімпійської освіти та реалізації інноваційних форм. Мета проекту полягає у розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганді здорового способу життя, а також поширенні ідей олімпізму. У зв’язку з цим, планується подальше відкриття таких куточків у навчальних закладах Буковини.

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

Локацію відкрито в рамках наукового проекту «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти», керівником якого є кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, стипендіат стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених Ярослав Галан.

Олімпійський куточок, Фото: ЧНУ

Олімпійський куточок, Фото: ЧНУ

Сьогодні формування патріотичних цінностей у дітей є надзвичайно актуальною проблемою, яка потребує інноваційних, новітніх досягнень. Завдяки створенню подібних проектів відбувається більш активне залучення дітей та загалом молоді до занять фізичною культурою та спортом, їхній всебічний гармонійний розвиток, а також прищеплення їм загальнолюдських національних цінностей.

Завдяки реалізації таких заходів ми маємо змогу розкрити тему патріотизму, любові до Батьківщини, розвитку олімпійської освіти задля поширення загальнонаціональних людських цінностей, а також ролі молодого покоління у формуванні держави.

До відкриття локації долучилися Андрій Саміла – доктор технічних наук, доцент, проректор з наукової роботи, Алла Ангельська – кандидат фізико-математичних наук, начальник науково-дослідної частини, Іван Гешко – голова відділення НОК України в Чернівецькій області,  чемпіон Європи та світу з легкої атлетики, учасник трьох Олімпійських ігор, Ярослав Зорій – декан факультету фізичної культури і здоров’я людини, доктор педагогічних наук, доцент, Ігор Наконечний – кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, Анна Гакман – доктор наук з фізичного виховання та спорту, доцент, відповідальний виконавець наукового проекту.

Читайте також: Кон карне, нагетси, сінабони – кухарі шкіл Буковини опановують нове меню для школярів

На Буковині двоє абітурієнтів отримали по 200 балів на ЗНО з англійської мови

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#олімпійський куточок #чну #відкриття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...