• Головна
  • В Чернівцях через зрив сесії, без розгляду залишились важливі рішення, серед який реконструкція школи
Зрив сесії
19:07, 26 вересня
Надійне джерело

В Чернівцях через зрив сесії, без розгляду залишились важливі рішення, серед який реконструкція школи

Зрив сесії
Чернівецька міська рада - фото 0372.ua

Чернівецька міська рада - фото 0372.ua

Після того, як вляглись емоції після вчорашніх подій в стінах та поза межами міської ради, викладу дані щодо проєктів рішень, над якими працювали виконавчі органи міської ради, починаючи від фахівців департаменту урбаністики та архітектури, завершуючи міським головою і які міська рада нажаль не прийняла через…. зрив сесії міської ради.

Своїми емоція та враженнями поділився Андрій Тимофійчук, директор Дипартаменту урбаністтки та архіьтектури Чернівецької міської ради на своїй сторінці Facebook, пише Сайт міста Черінвців 0372.ua

Нагадуємо, ми писали раніше, що Двірникам зможуть запропонувати роботу: Клічук відреагував на протест у міськраді Чернівців (ФОТО)

Отже, чи стосувалися інтересів звичайних громадян підготовлені проєкти рішень, але не проголосовані через зрив сесії? - пише автор

Короткий перелік проєктів земельних рішень, які не були розглянуті на сесії

- родина загиблого Героя України очікувала виділення ділянки для будівництва житлового будинку, також 4-и земельні ділянки повинні були виділити для родин загиблих воїнів (разом передбачалось надання ділянок 37 сім‘ям пільгової категорії, серед яких учасники бойових дій на сході України).

- більше 400 людей очікували позитивного прийняття рішень про надання їм у власність або оренду земельних ділянок (починаючи з ділянок під садівництво, завершуючи ділянками для підприємствами з кількістю працюючих в декілька сотень).

- виділення земельної ділянки багатодітній матері земельної ділянки для будівництва житлового будинку, щоб забезпечити належні умови проживання сім‘ї з 8-ма!!! дітками.

- виділення земельної ділянки для реконструкції школи #13 на Гравітоні з розширенням та створенням комфортних умов для дітей. Проект реально реалізувати в найближчі строки виключно за наявності земельної ділянки.

- Чернівецьке підприємство Українського товариства глухих очікувало отримання 22-х земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків та однієї ділянки з метою будівництва багатоквартирного житлового будинку для забезпечення житлових умов людей з вадами слуху.

- формування земельної ділянки для створення нового парку площею 3,8 га в районі аеропорту поряд із житловим масивом в районі вул.У.Кармелюка-Будівельників-Миру-Чкалова

- виділення додатково земельної ділянки площею 2,4 га для Центрального міського кладовища для зняття напруги із відсутністю місць під захоронення.

- надання трьом створеним ОСББ земельних ділянок для обслуговування існуючих багатоквартирних житлових будинків, що дало б змогу людям самоорганізуватись і благоустроїти прибудинкові території.

- резервування 33-х земельних ділянок для продажу на конкурентних торгах (аукціоні).

Думаю аналіз вищенаведених даних мешканцями міста розставить акценти на тому, хто саме переймається за звичайних громадян, а хто просто маніпулює… використовуючи працівників приватних підприємств.

Особисто впевнений, що саме зрив сесії, на якій планувалось розглянути питання, що без перебільшення стосуються не менше тисячі мешканців, стане усвідомленням для цих же мешканців, що такі маніпулятивні зриви депутатських засідань шкодять розвитку громаді та інтересам мешканців.

На фото - переможний проєкт реконструкції 13-ї школи, який очікував виділення земельної ділянки, проте поки що безрезультатно, - підсумував Андрій Тимофійчук.

Читайте також: Масове прибирання: на вулицях Чернівців волонтери зібрали більше пів тонни сміття (ФОТО)

У гірські річки Буковини випустять майже 25 тис екземплярів найціннішої риби (ФОТО)

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пікет #сесія #зрив сесії #рішення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...