
Курйоз
18:23, 28 вересня 2021 р.
Надійне джерело
У німецькому будинку для літніх людей бабуся вирощувала марихуану
Курйоз

У будинку для літніх людей в німецькому регіоні Швабія 91-річна бабуся на своєму балконі вирощувала марихуану, не знаючи що це за рослина. Про це повідомляє 0372.ua із посиланням на DPA.
Нагадуємо: В Австралії чоловік добровільно повернувся до в'язниці майже через 30 років після втечі
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.
Підозрілу рослину помітила одна із працівниць будинку для літніх людей, яка повідомила про це поліції.
“Мешканка будинку була шокована, тому що не знала назви рослини й не знала про заборону на її вирощування. Однак через те, що їй подобалася ця рослина і вона вирощувала її тривалий час, бабуся довго не хотіла з нею розлучатися та віддавати поліції”, — ідеться у повідомленні.
Повідомляють, що лише після довгих вмовлянь і пояснень бабуся погодилася віддати рослину. Досі невідомо, як у 91-річній мешканки будинку для літніх людей з’явилося насіння канабісу. У поліції зазначили, що рослину було знищено.
Читайте також: Підставив сам себе: Наркоторговець випадково викликав поліцію заснувши на телефоні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:33
Вчора
Спецтема
Оголошення
19:34, 22 квітня
04:04, 20 квітня
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
live comments feed...
Коментарі