премія
15:34, 8 листопада 2021 р.
Надійне джерело
Виділять 2,5 млн грн: у Чернівцях хочуть преміювати медиків міських ковід-лікарень
премія
фото з відкритих джерел
Медичні працівники Чернівців, які працюють у госпітальних базах міста з хворими на коронавірус, отримають від 10 до 15 тис гривень премії, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше, що Рівень завантаженості ковід-ліжок у міських лікарнях Чернівців трохи зменшився (ФОТО)
Як повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради, задля заохочення медпрацівників, які працюють у міських "ковідних" лікарнях, виділять 2,5 мільйони гривень. Відповідне розпорядження видав заступник міського голови Євгеній Маховіков.
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber
Так, лікарський персонал отримає до 15 тисяч гривень, а середній та молодший – до 10 тисяч, - зазначають у міськраді.
Окрім того, лікарям, що інфікувалися на роботі, виділять гроші на лікування. На це планують направити 170 тисяч гривень.
Читайте також: У "червоній" карантинній зоні - 16 областей: куди віднесли Буковину
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:11
14:14
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:10, 31 грудня 2024 р.
11:11, 4 січня
1
11:17, 7 січня
20:10, 9 січня
live comments feed...
Коментарі