• Головна
  • Що не можна залишати в автівці на морозі: поради водіям (ФОТО)
поради водіям
13:34, 8 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Що не можна залишати в автівці на морозі: поради водіям (ФОТО)

поради водіям
фото ілюстративне

фото ілюстративне

У зимовий період, коли на вулиці може дощити, сніжити, може різко змінюватися температурний режим, автомобілісти стикаються з різними нетиповими проблемами, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше: Як підвищити продуктивність: 10 кроків, аби все встигати

Коли на вулиці холодно, багато власників машин стежать тільки за зовнішнім і технічним станом транспорту. Але геть забувають, що проблеми можуть бути і з інших причин. Адже залишений в мороз в багажнику або салоні балончик, або банка, можуть влаштувати справжній хаос. Про це розповідають novyny.live.

Що не рекомендується залишати в автомобілі у холодну пору року

1. На етикетках більшості медикаментів зазначено, що їх потрібно зберігати при кімнатній температурі або більш прохолодній (2-25 градусів вище нуля). Тому після замерзання вони можуть або втратити корисні властивості, або стати небезпечними. А скляні ампули і флакони - лопнути.

2. Газовані напої. Бляшанки і пляшки під час морозу з легкістю вибухають, оскільки вода при замерзанні розширюється. Іноді наслідки можуть вдарити по кишені. А ще - постраждати люди.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber

3. Музичні інструменти з дерева теж не варто кидати в машині. Вони при низьких температурах деформуються. Навіть може тріснути корпус інструменту, що явно буде не в "плюс" бюджету.

4. Фарба при довгому перебуванні на морозі легко здатна стати непридатною. І навіть якщо візуально це не помітно - надалі зробити покриття поверхні неякісним. 5. Рідкі чистячі засоби також можуть розірвати упаковку при впливі низьких температур. Тільки якщо у випадку з газованою водою наслідки легко усунути, то у випадку з хімією обшивка салону може серйозно постраждати.

6. Сирі яйця на морозі можуть тріснути. Тому їх краще не їсти: таке яйце вже не безпечне для здоров'я.

7. Електронні пристрої на холоді швидше втрачають заряд. Але якщо термін перебування в "мінусі" буде тривалим, то акумулятор гаджета може поламатися. Важливо пам'ятати, що після того, як такий пристрій було принесено додому, то заряджати його відразу ж не можна. Потрібно, щоб він спочатку "відігрівся" при кімнатній температурі.

Читайте такожПереходимо на правильне харчування без стресу: три прості кроки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#авто на морозі #холод #речі всередині #поради водіям
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...