Новини компаній
10:00, 18 грудня 2021 р.

Що таке швидкі кредити онлайн?

Новини компаній

Кредитування в класичному банку та кредитування в МФО є ряд значних відмінностей, які вам потрібно знати, перш ніж вирішити про отримання кредиту. Основна відмінність банку від МФО полягає в тому, що якщо банк використовує фінансові ресурси своїх клієнтів, які розміщуються на депозитних рахунках, МФО працюють лише з грошима акціонерів.

З цієї причини ці дві фінансові організації мають принципово різні підходи до кредитування своїх клієнтів. Отримати онлайн кредит у МФО можна дуже швидко, з мінімальним пакетом документів. Банк кредитує тільки осіб, які мають хорошу кредитну історію, дали документи щодо їх платоспроможності, іноді банк вимагає наявності гарантів. Кредит онлайн на картку в МФО оформляється протягом однієї години, іноді швидше. Щоб отримати кредит у банку, буде потрібно, швидше за все, кілька днів, які підуть на підготовку необхідних документів, які вимагаються банком, обов'язково.

Що таке швидкі кредити онлайн?, фото-1

Швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків

Щоб отримати швидкий кредит онлайн в МФО, буде потрібно не більше 15 хвилин, які підуть на розгляд заявки клієнта. Більше часу позичальник витратить на ознайомлення із умовами кредитування та проходження через процедуру обов'язкової реєстрації на сайті, під час якої стандартна анкета заповнюється інформацією про клієнта.

До цього моменту він повинен ставитись відповідально і ретельно, оскільки будь-яка помилка або неточність може спричинити відмову до кредитування. Онлайн-кредит на картці може бути швидко виданий лише тоді, коли основні дані клієнта є безпомилковими.

На другому етапі позичальник надає заявку на надання кредиту, вказуючи суму та період кредиту. Програма надсилається до модерації, яка займає близько 15 хвилин. Додаток перевіряє в автоматичному режимі, тому ви можете отримати кредит у будь-який час дня, незалежно від вихідних або свят.

Рішення про надання кредиту надходить до електронної пошти позичальника, яку він зазначив під час реєстрації. У разі позитивного рішення електронний кредитній договір надійде до електронної пошти, його треба буде підписати, надіславши SMS-повідомлення з кодом, зазначеним у договорі. Після того, як всі технічні та правові моменти вирішуються, кредитні кошти будуть зараховані на карту клієнта.

Найшвидший кредит онлайн можна отримати, надіславши SMS-запит в МФО ГлобалКредит. Гроші в такому випадку будуть перераховані на банківську карту замовника протягом 1 хвилини.

Відмінності кредитів у МФО та банку

Кредитування в МФО має ряд особливостей. Як згадувалося вище, кредит у МФО може бути отриманий у віддаленому режимі протягом 1 години на банківську картку, незалежно від часу доби та дня тижня. Однак сума та терміни будуть значно нижчі, ніж у банку. Більшість сучасних МФО надають кредит строком до 1 місяця, на максимальну суму до 20 тис. грн.

Багато МФО перший кредит надають під 0,01%, але обмежують його розмір 3-5 тис. грн. Сума подальших кредитів збільшується, але процентна ставка також зростає, яка становить 1,5-2% на день, що набагато вище, ніж у банків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...