
сніголавинна небезпека
10:30, 24 січня 2022 р.
Надійне джерело
У горах Буковини зберігається значна загроза сходження лавини (ФОТО)
сніголавинна небезпека

Рятувальники застерігають буковинців від походів у гори у період сніголавинної небезпеки, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше, що Сніжитиме і морозитиме: якою буде погода в Україні у найближчі дні
За даними Чернівецького гідрометцентру, 24-25 січня у горах Чернівецької області очікується значна сніголавинна небезпека (3 рівень). Також загроза сходження лавини зберігатиметься у горах Івано-Франківської області. Оголошено 3 рівень небезпечності.
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber
Рятувальники нагадують, що у разі сходження снігової лавини потрібно зберігати спокій, уникати паніки, при необхідності надати допомогу інвалідам, дітям, людям похилого віку та сусідам.
Почувши шум снігової лавини, що наближається, негайно заховайтеся за скелю, дерево, ляжте на землю, захистіть руками голову, притисніть коліна до живота, орієнтуючи своє тіло за рухом лавини і дихайте через одяг, - радять надзвичайники.
Читайте також: У Карпатах сніговою лавиною накрило туристів: є травмовані (ФОТО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:26
Вчора
16:21
Вчора
14:19
Вчора
12:39
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
13:57, 23 квітня
21:22, 23 квітня
live comments feed...
Коментарі