![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
Коронавірус
09:34, 27 січня 2022 р.
Надійне джерело
У Чернівецькій міськраді - спалах COVID, захворіли майже 100 працівників
Коронавірус
![У Чернівецькій міськраді - спалах COVID, захворіли майже 100 праців... У Чернівецькій міськраді - спалах COVID, захворіли майже 100 працівників](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Чернівецькій міській раді фіксують спалах коронавірусу. Станом на ранок 26 січня 2022 року хворобу підтвердили у понад 90 працівників, що складає 16% від усього колективу разом зі структурними підрозділами. Про це кореспонденту Укрінформу розповів заступник міського голови Чернівців Юрій Лесюк, пише 0372.ua.
Нагадуємо: На Буковині в Усть-Путильській громаді збудували школу на 240 учнів
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber
- Ми не моніторимо постійно інформацію про кількість хворих працівників. Але цього разу отримали повідомлення з різних управлінь та відділів про значну кількість хворих. І за вчорашній день ми зібрали цю інформацію. Враховуючи усі наші структурні підрозділи, зараз маємо близько 16% захворілих, це понад 90 людей, - сказав Лесюк.
Він додав, що серед інфікованих працівників міської ради важких хворих немає. Водночас є такі, які мають вакцинацію і теж захворіли. Щоправда, усі вони - із легким перебігом COVID-19 та лікуються амбулаторно.
Додаткових обмежувальних заходів у міській раді поки не вводять. Але на розгляд керівників структурних підрозділів там можуть змінювати графік роботи та прийому громадян.
Читайте також: МВС назвало фейком смерть учасника акції SaveФОП під Радою
В Україні Чернівецька та ще 12 областей в помаранчевій зоні - МОЗ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
3
10:21, 25 липня
18
15:09, 22 липня
128
07:27, 17 липня
live comments feed...
Коментарі