Новини компаній
14:54, 27 грудня 2021 р.

Все про брикети ПІНІ КЕЙ

Новини компаній

Паливні брикети – екологічно чисті продукти, що виробляються за унікальною технологією. Їх виготовляють різні компанії, але підвищений попит мають євродрова ПІНІ КЕЙ. Це якісна продукція, що відповідає жорстким стандартам. Брикети мають покращені характеристики і продаються за доступною ціною. Ви можете купити євродрова на цьому сайті https://baza-drov.com.ua/palivni-brikety/pini-kay та замовити доставку у зручний час.

Як виготовляються брикети PINI KAY?

Деревні брикети - пресована маса, яку отримують з відходів деревообробки. Найчастіше застосовується стружка з хвойних порід деревини. У ході виробництва євродрів не використовуються синтетичні сполучні компоненти. Секрет у тому, що при нагріванні виділяється лігнін. Це речовина, що надає брикетам міцності.

Виробництво євродрів ПІНІ КЕЙ - складний процес, що складається з кількох етапів. Спочатку відходи деревообробки подрібнюються за допомогою молоткової дробарки та щепорубки. На наступному етапі отримана маса висушується доти, доки вологість не складе 10%. Потім суміш спресовується. На цьому етапі виділяється лігнін. За допомогою матриці формуються брикети характерної форми, які надалі охолоджуються і упаковуються у водонепроникну термозбіжну плівку.

Головні переваги продукції провідного бренду

Деревні брикети PINI KAY – паливо, що підходить для котлів та печей. Їхньою відмінністю є специфічна форма. Брикети представлені у вигляді шестигранників, усередині яких є наскрізні отвори. Для поліпшення параметрів деревні брикети обпалюються. Тому євродрова можна довго зберігати в сухому приміщенні.

Брикети ПІНІ КЕЙ - вигідне рішення, під яким маються на увазі вагомі переваги:

  • натуральність – брикети виготовляються без добавок. При їх згорянні не виникає неприємний запах. Після згоряння євродрів утворюється деревне вугілля. Тому паливо часто використовується для приготування смачних шашликів;
  • тривале горіння – брикети тримають форму, оскільки для них характерна висока щільність. Євродрова гарно горять, наповнюючи будинок теплом. Теплотворність брикетів ПІНІ КЕЙ складає 5000 ккал/кг. Паливо горить кілька годин і тліє близько шести годин;
  • зручність зберігання – у складеному вигляді брикети займають небагато місця. Їх можна розмістити в сараї або в будинку у спеціальному приміщенні. Євродрова в упаковці можна легко занести в будинок і використовувати за призначенням. Ризик самозаймання брикетів відсутній;
  • низька вологість – важливий показник, від якого залежить енергоефективність палива. Вологість брикетів у вигляді шестигранників не перевищує 8%. Тому при їх згорянні виділяється дуже багато тепла;
  • пожежна безпека – під час горіння брикети «не стріляють». Цього не можна сказати про дрова. Щодо пожежної безпеки євродрова виграють. Їх можна використовувати в якості палива для домашніх камінів.

Брикети ПІНІ КЕЙ – паливо, яке користується великим попитом у нашій країні. Ви можете дізнатися корисну інформацію про продукцію відомого бренду на сайті http://odesskiy.com/obzor-drova/v-chyom-sekret-populjarnosti-briketov-pini-kay.html. Тут розповідається про те, скільки євродрів потрібно для опалення будинку і в чому особливості брикетів.

Як бачите, брикети PINI KAY заслуговують на пильну увагу споживачів. Таке паливо можна сміливо купувати та використовувати для обігріву котеджів і виробничих приміщень. Ще брикети підходять для приготування їжі на відкритому вогні у ресторані та на пікніку. Це універсальне паливо, що має істотні переваги перед іншими варіантами!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#брикети #паливні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...