
Гаряча лінія
16:06, 26 травня 2022 р.
Надійне джерело
У Міноборони запрацювала «гаряча лінія» для родичів полонених та зниклих безвісти
Гаряча лінія

У разі пошуку осіб, які потрапили в полон або зникли безвісти, громадяни можуть звертатись на гарячу лінію Національного інформаційного бюро.
Про це в Фейсбуці повідомляє заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.
Нагадуємо, ми писали раніше, що Запрацювала національна лінія підтримки дружин і сімей захисників і захисниць
«Якщо розшукуєте родичів, які потрапили в полон, зникли під час війни – звертайтесь на «гарячу лінію» Національного інформаційного бюро 1648 або +380442878165 (дзвінки з-за кордону)», - йдеться в повідомленні.

Родичам військовослужбовців ЗСУ, які потрапили в полон або вважаються безвісти зниклими, почали надходити підозрілі телефонні дзвінки та повідомлення. 25 травня у Генштабі застерегли від спілкування зі зловмисниками та наголосили, що ЗСУ не збирають коштів та не вирішують питання звільнення з полону шляхом викупу.
Читайте також:Верховна Рада хоче зобов'язати московський патріархат сплачувати податки
З початку війни в Україну повернулося понад 2,2 млн. громадян
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
07:07
18:42
Вчора
15:34
Вчора
14:17
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:51, Вчора
01:57, 19 листопада
16:57, 13 листопада
20:48, 11 листопада
5
13:35, Вчора
32
Коментарі