• Головна
  • Інсектициди та протруйники насіння Bayton від Vitagro Partner
Новини компаній
13:21, 24 червня 2022 р.

Інсектициди та протруйники насіння Bayton від Vitagro Partner

Новини компаній

За якість урожаю треба боротися кожному етапі: від посіву до транспортування зерна. У процесі вирощування аграрії стикаються із боротьбою з бур'янами, захворюваннями та шкідниками та при зберіганні, зернові культури необхідно також захищати від патогенних організмів.

Для того, щоб полегшити турботу про посівний матеріал, компанія Vitagro Partner пропонує купити протруйники насіння та препарати Bayton для знищення комах-шкідників. Продукція перевірена фахівцями компанії, її дія протестована на власних полях та культурах.

Протруйники насіння пшениці Bayton та зерна

Протруювання допомагає знищити шкідників з усієї поверхні рослини. Хімічні засоби борються із хворобами, які атакували злаки зсередини та зовні. Дозволяє обробити все насіння цілком.

Сучасний протруйник насіння Bayton продемонстрував ефективність на багатьох сільгоспкультурах:

  1. Зернові (пшениця, рис, ячмінь).

  2. Кормові (буряк, топінамбур, кукурудза).

  3. Олійні (ріпак, соя, соняшник).

Так, протруйник для сої надзвичайно ефективно зарекомендував себе, зважаючи на відгуки агрономів.

Коли фермер вирішує купити пшеницю, він не знає про якість кожного зернятка. Декілька уражених насіння здатні зіпсувати значну частину посівного матеріалу, у гіршому випадку – призвести до збитків бізнесу. Тому перед посівом насіння необхідно протравлювати, що дозволяє зберегти до 50% врожаю.

Обробка захищає сходи, робить їх стійкими до фітопатогенів та шкідників. Засоби захисту уберігають насіння пшениці від личинок, які шкодять сходам та зменшують урожай. В результаті збільшується рівномірність та кількість сходів, а з нею – дохід аграріїв.

Інсектициди для кукурудзи та сої Bayton

Засоби борються зі шкідниками, які атакують сходи та дозрівають культури. Інсектициди – надійний препарат, що знищує:

  • стеблові кукурудзяні метелики;

  • білянки;

  • чорнотілки;

  • клопи;

  • кукурудзяні жуки;

  • лугові метелики та багато інших.

Для кожної культури компанія Vitagro Partner розробляє найбільш ефективні інсектициди, купити засоби захисту рослин для передпосівної обробки сільгоспкультур. Продукція діє на нервову та травну системи комахи, завдяки чому вражає лише шкідника. Сходи залишаються цілими, а врожай – здоровим.

Для обробки великих площ варто замовляти інсектициди оптом. Поле необхідно обробляти повністю, щоб уникнути перельоту шкідників на необроблені ділянки.

Препарати компанії Vitagro Partner

Ціль компанії – допомогти клієнтам отримати високий урожай. Для цього розробники компанії переймають світовий досвід у виробництві засобів хімічного захисту рослин. І пропонують формуляції препаратів із найбільшою ефективністю дії.

Підготовлена​​кукурудза або пшениця на посів, що пройшла протруєння та обробку інсектицидами Bayton, дає більш високу врожайність порівняно з обробленим посівним матеріалом. Продукцію перевірено на кожній культурі, а її дію – на всіх основних комах-шкідників. Під час розробки технологи враховували кліматичні особливості українських регіонів та періодів внесення.

Компанія Vitagro Partner надає аграріям всі необхідні агрономічні консультації при виборі оптимальних препаратів і технології вирощування. Також у компанії можна купити посівну пшеницю, ріпак, кукурудзу, горох посівний та інші сільгоспкультури торгової марки Semelita. Домовитись про оптові поставки. Великі партії знижують вартість продукції.

Інсектициди та протруйники насіння Bayton від Vitagro Partner, фото-1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...