
17:11, 28 жовтня 2022 р.
Маріупольці вийшли у Чернівцях на толоку

Любов та вдячність до міста можна висловити по різному. Маріупольці, наприклад, вирішили влаштувати прибирання.
"Любити та піклуватися про своє місто можна по-різному: писати хвалебні оди чи складати вірші; брати активну участь у прийнятті рішень чи долучатися до акцій. А можна просто не смітити", - пише Чернівецька міська рада у Telegram.
Чернівці стали другим домом для десятка тисяч переселенців. Тут вони відчувають підтримку та допомогу, тож вирішили також проявити свою любов. Для цього громада Маріуполя об’єдналася та вийшла на толоку.
Якщо у вас також є бажання прибрати у нашому місті – готові допомогти. Телефонуйте в муніципальний контакт-центр: 15-80 або 050-222-15-80. Повідомте, де і коли. Ми допоможемо вивезти прибране сміття.
Нагадаємо, що у жовтні на Центральній площі, 1 відкрився центр допомоги "ЯМаріуполь" - там маріупольці надають маріупольцям різні послуги.
Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:27
Вчора
10:57
Вчора
10:25
Вчора
До Буковини прибув черговий потяг із сім'ями зі сходу: скільки людей евакуювали цього разу (ФОТО)
НОВИНИ
20:24
7 листопада
19:30
7 листопада
18:43
7 листопада
16:28
7 листопада
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:43, 27 жовтня
10:43, 27 жовтня
10:43, 27 жовтня
10:43, 27 жовтня
10:43, 27 жовтня
Коментарі