![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
11:55, 30 листопада 2022 р.
У селі Чернівецького району сусіди допомогли чоловікові вибратися із палаючої будівлі
![У селі Чернівецького району сусіди допомогли чоловікові вибратися і... У селі Чернівецького району сусіди допомогли чоловікові вибратися із палаючої будівлі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ввечері 29 листапада у селі Петрашівка Чернівецького району трапилася пожежа у господарській будівлі.
За попередньою інформацією від рятувальників, займання виникло внаслідок необережного поводження із вогнем. Власник будинку, ймовірно, залишив свічку запаленою та заснув.
Першими пожежу виявили сусіди, вони ж і зателефонували рятувальникам та кинулися рятувати чоловіка всередині. Сусіди допомогли господарю будівлі вибратись із палаючого дому. Через займання чоловік отримав опіки, лікарі доправили його до медичного закладу.
Тієї ж доби трапились ще три пожежі. Одна з них сталася у селі Байраки, де вогнеборці ліквідували займання площею 80 кв. м., яке частково знищило покрівлю та перекриття споруди, а також речі домашнього вжитку.
Дві інші пожежі - сталися у місті Чернівці та Вижницькому районі.
Вам також буде цікаво:
Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі