
13:13, 10 грудня 2022 р.
Ветерани Буковини зможуть отримати макрофінансування та гранти

Чернівецька область розпочала співпрацю з ветеранським фондом.
"Наші захисники мають знати, що вдома на них чекають. І що коли вони повернуться, то не залишаться сам-на-сам зі своїми проблемами.
Саме тому сьогодні підписали важливий меморандум про співпрацю з українським ветеранським фондом при Міністерстві у справах ветеранів", - повідомляє на своїй фейсбук-сторінці міський голова Чернівців Роман Клічук.
Співпраця із цим фондом дасть можливість надавати гранти для підтримки бізнесу та здійснювати й інші ініціативи ветеранам та їхнім родинам. Станом на зараз ці люди вже можуть отримати макрофінансування на суму до 20 тис. грн, а з січня 2023 року ще й буде можливість отримати гранти до 1 млн грн.
Зареєструватися у програмі ви можете ТУТ.
Ми повинні дбати про тих людей, які захищають та оберігають нашу землю.


Вам також буде цікаво:
Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:27
Вчора
10:57
Вчора
10:25
Вчора
До Буковини прибув черговий потяг із сім'ями зі сходу: скільки людей евакуювали цього разу (ФОТО)
НОВИНИ
20:24
7 листопада
19:30
7 листопада
18:43
7 листопада
16:28
7 листопада
13:52
7 листопада
Спецтема
Оголошення
20:26, 5 листопада
14:10, 26 жовтня
11:12, 6 листопада
82
08:24, 30 жовтня
Коментарі