Новини компаній
10:45, 15 грудня 2022 р.

Переваги та нестачі нових МФО

Новини компаній

Нові мікрофінансові організації пропонують вигідніші умови кредитування. Отримати гроші можуть позичальники, яким відмовили в інших компаніях, а також за наявності поганої кредитної історії.

До нових МФО належать організації, які нещодавно з'явилися на ринку та ще не широко відомі споживачам. Їхня клієнтська база порівняно невелика, в мережі практично немає відгуків. Вибрати відповідний варіант серед нових МФО 2022 України можна на сайті агрегатора https://ikredit.in.ua/novye-kompanyy-microzaimov/.

Умови оформлення позики

У нових кредитних компаніях діють найвигідніші параметри кредитів:

 • Середня відсоткова добова ставка – 1,5%.
 • Термін користування позиковими коштами – від 14 до 30 днів.
 • За першого звернення максимальний розмір кредиту становить 5 тис. грн., мінімальний – 500 грн.
 • Постійним клієнтам є великі суми.
 • Новачкам можуть пропонувати знижки та бонуси, включаючи нульову процентну ставку – перший кредит під 0,01% допомагає розширити клієнтську базу та заробити рекомендації на ринку кредитування.

Кому будуть цікаві мікропозики у нових МФО?

Пропозицією можуть скористатися громадяни України віком від 18 до 70 років. Для подання заявки необхідно підготувати:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • мобільний телефон;
 • картка банку, зареєстрована на потенційного позичальника. Баланс має бути позитивним, МФО може зарезервувати невелику суму (не більше ніж 10 грн.) при проведенні верифікації даних користувача;
 • гаджет з доступом до мережі.

Знайти оптимальну пропозицію можна на сайті агрегатора lkredit. Для цього необхідно перейти на офіційний сайт, пройти просту процедуру реєстрації та отримати дані для доступу до персонального кабінету.

Переваги та нестачі нових МФО, фото-1

Потенційний позичальник також має зробити фото з документом або відсканувати паспорт/код та відправити до обраної компанії.

Рішення за заявкою буде передано до смс або повідомлено оператором у телефонному режимі. У разі схвалення кошти зараховують на картку або інший платіжний засіб, обраний користувачем.

Переваги та недоліки нових кредитних компаній

Основний зиск від оформлення позик у нових МФО – високий відсоток схвалення заявок. Організації роблять усе залучення споживачів. На кредитні кошти можуть розраховувати користувачі групи ризику – з простроченими платежами, без офіційного працевлаштування, з великою кількістю відмов в інших фінансових компаніях.

Варто віддавати перевагу МФО, які пропонують кілька варіантів видачі коштів та додаткові послуги, включаючи пролонгацію договору/реструктуризацію заборгованості. Компанії можуть використовувати індивідуальні методи залучення клієнтів, але є кілька стандартних умов кредитування:

 • швидкий розгляд заявок;
 • клієнтам не потрібно збирати пакет документів на підтвердження платоспроможності;
 • діють додаткові програми лояльності;
 • цілодобовий графік роботи.

За допомогою позик нових МФО можна покращити кредитний рейтинг. Імовірність схвалення заявки у таких компаніях висока. Погашення зобов'язань у строк дозволить надалі розраховувати на вигідні умови кредитування.

Переваги та нестачі нових МФО, фото-2

До недоліків нових кредитних компаній можна віднести невеликі суми позикових коштів та строки дії договорів. У разі погашення необхідно враховувати регламент проведення операцій. Зарахування через термінал самообслуговування чи касу банку може тривати до трьох банківських днів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...