• Головна
  • Пошук партнерів на міжнародному ринку з Just Export відкриває українським виробникам нові можливості
Новини компаній
16:46, 28 грудня 2022 р.

Пошук партнерів на міжнародному ринку з Just Export відкриває українським виробникам нові можливості

Новини компаній
Пошук партнерів на міжнародному ринку з Just Export відкриває українським виробникам нові можливості, фото-1

Завдяки Just Export найкращі вітчизняні бренди можуть швидко зайняти гідне місце на полицях європейських мереж.

Воєнні дії в Україні, звичайно, перешкоджають нормальному веденню бізнесу в країні. Але водночас вони дають компаніям великий поштовх до виходу на міжнародний ринок та подальшого розвитку. Таким чином їхні власники зможуть зберегти цінні кадри та підтримати українську економіку. Щоб процес пошуку закордонних партнерів став простішим, власники українських фірм можуть звернутися в Just Export. Ця компанія і її фахівці готові виконати дуже важливе завдання - допомогти з виходом на закордонні ринки.

Що пропонує Just Export своїм клієнтам

Досвідчені спеціалісти Just Export працюють, щоб допомагати українським підприємцям експортувати свою продукцію за кордон. Завдяки цьому представники вітчизняного бізнесу не тільки зберігають робочі місці, але й активно розвиваються навіть у ці нелегкі часи.

Пошук партнерів на міжнародному ринку з Just Export відкриває українським виробникам нові можливості, фото-2

Важке, але й дуже важливе завдання, виконання якого спеціалісти компанії беруть на себе – підготовка клієнтської бази. В ній містяться контакти потенційних «теплих» клієнтів за кордоном, які бажають співпрацювати з українськими брендами. Це дозволяє суттєво зекономити час – база цільових клієнтів буде сформована впродовж 7 – 10 днів.

Також Just Export пропонує допомогу у встановленні безпосереднього контакту з особами, що ухвалюють рішення про імпорт продукції з України. Таким чином, звертаючись в компанію Just Export, ви можете отримати перелік майбутніх закордонних партнерів, точно зацікавлених у закупівлі товарів саме у вас.

Ще одна пропозиція від компанії - онлайн-курс для тих власників бізнесу, які бажають вийти на міжнародні ринки, але не дуже знають, з чого саме почати. Після його закінчення ви зможете отримати перші контакти потенційних закордонних партнерів. А ще зрозумієте, як підготуватись до виходу на новий ринок та що для цього потрібно знати. Окрім того, ми розіб'ємо певні міфи, які кружляють навколо експорту.

Хто виступає партнерами Just Export

Починаючи з кінця березня цього року в Just Export звернулося понад 4 тисяч українських підприємців, що прагнуть експортувати продукцію за кордон. Більшість з них – із західних регіонів країни, а також з Київської, Полтавської, Харківської областей. Здебільшого це представники малого, середнього та мікробізнесу.

Серед брендів, що зверталися до Just Export, можна виділити такі відомі компанії, як «Трускавецька» та «Молокія». На сьогодні клієнти компанії експортують свої товари більше ніж в 22 країн.

Хочете дізнатися більше про можливості виходу на міжнародні ринки? Зв'яжіться з менеджерами Just Export, зателефонувавши на +38 (067) 2514399, +38 (067) 2514391, або надіславши листа на [email protected].

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...