11:20, 5 лютого
Нацполіція спростувала повідомлення про використання українського хлопчика в порноіндустрії

Фото: Spravdi
Інформація про використання в порноіндустрії викраденого росіянами українського хлопчика – ворожа ІПСО.
Про це повідомляє Нацполіція.
У мережі розповсюдилась інформація, ніби українських дітей продають для інтимних зустрічей. У Нацполіції кажуть, що ця інформація є провокацією.
Як виявила Кіберполіція та оперативні служби, дитина, яку нібито продавали для інтимних зустрічей, насправді народилася і живе в росії, працює моделлю і рекламує одяг. Фото дитини є у відкритому доступі, тому будь-хто міг їх використати.
Перше повідомлення про продаж викрадених в Україні дітей для «інтимних зустрічей» у рф з’явилося на одному із закритих російських Telegram-каналів. Після цього його поширили українські ресурси, а з першоджерела цю інформацію видалили.
У поліції нагадують, що до інформації треба ставитись критично і перевіряти її.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:21
Вчора
Оголошення
15:44, 5 грудня 2022 р.
15:44, 5 грудня 2022 р.
15:44, 5 грудня 2022 р.
15:44, 5 грудня 2022 р.
12:43, 20 серпня 2021 р.
live comments feed...