![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
17:12, 23 лютого 2023 р.
Псевдобанкіри ошукали ще одну буковинку - з картки зникла 21 тисяча гривень
![Псевдобанкіри ошукали ще одну буковинку - з картки зникла 21 тисяча... Псевдобанкіри ошукали ще одну буковинку - з картки зникла 21 тисяча гривень](/dist-assets/images/cap.jpg)
22 лютого до відділення №4 (м. Герца) Чернівецького районного управління поліції звернулася жителька села Круп’янське та повідомила, що з її банківського рахунку зникли кошти.
Заявниця розповіла поліцейським, що на її телефон прийшло повідомлення нібито від одного із банків з проханням перейти за посиланням та ввести код. 37-річна буковинка виконала запропоновані їй дії, після чого з її карткового рахунку були зняті кошти в сумі 21000 гривень, - повідомляє поліція Чернівецької області.
За фактом поліція розпочала кримінальне провадження, передбачене частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
Поліцейські вкотре наголошують на дотриманні правил онлайн-безпеки: не переходьте за сумнівними Інтернет-посиланнями, не повідомляйте персональні дані, номер та строк дії банківської картки, PIN-код, CVV-коди, паролі до Інтернет-банкінгу, кодове слово або іншу інформацію. Пам’ятайте: саме таким чином шахраї отримують доступ до ваших банківських рахунків.
Читайте: Псевдобанкір ошукав буковинку на 62 тисячі гривень
Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз
Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі