• Головна
  • Як правильно замовляти вбудовану кухню
Новини компаній
10:02, 21 лютого 2023 р.

Як правильно замовляти вбудовану кухню

Новини компаній

Сьогодні доволі популярним рішенням для облаштування оселі стали вбудовані кухні. По-перше, це стильно та гарно, а по-друге – досить зручно, адже меблі виготовляються з урахуванням всіх особливостей приміщення. Це взагалі ідеальний варіант для квартир і будинків з нестандартним плануванням. Звичайно, можна було б обрати щось типове та спробувати встановити, але в такому випадку довелось би стикатися з цілою низкою проблем. Тому простіше замовити вбудовану кухню по індивідуальному кресленню.

Суть даного рішення полягає в тому, що меблеві модулі можна виготовити під будь-які форми та розміри стін. Якщо в приміщенні є ніша або виступи, то вони теж враховуються. Тобто гарнітур максимально гармонійно вписується у простір, а господарка отримує робочу зону, на якій зручно та легко готувати їжу. Крім того, побутова техніка приховується за фасадом гарнітуру та не скидається в очі. Хоча, якщо холодильник за своїм дизайном і кольором пасує до меблів та інтер’єру в цілому, то його можна не приховувати, просто встановити так, щоб він був на одному рівні з фасадом.

Взагалі останнім часом люди стали більш практично організовувати простір в оселях. Гарним прикладом є ті ж гардеробні, які дозволяють позбутись зайвих громіздких шаф у спальні чи вітальні. Тепер настав час і ергономічній організації кухонного простору.

Як правильно замовляти вбудовану кухню, фото-1

Особливості вбудованої кухні

Розглядаючи такий варіант облаштування кухні, варто зазначити переваги вбудованих меблів. А до них відносяться наступні:

  • Можливість встановити гарнітур максимально зручно та красиво, домогтися плавних переходів між зонами в приміщенні;
  • Підвищена функціональність за рахунок кращого розміщення кухонної техніки, приладів, інвентаря тощо;
  • Раціональне використання корисної площі завдяки тому, що модулі прилягають один до одного максимально щільно;
  • Підвищений рівень звукоізоляції. Це дуже актуально для пральних машин та холодильників, які можуть заважати гуркотінням під час роботи;
  • Естетичність – зазвичай всі проводи та кабелі приховані, зовні залишаються лише розетки для підключення не часто використовуваних пристроїв (блендер, кавомолка, пароварка тощо).

Ще одна важлива перевага стосується квартир у старих будинках. Такі будівлі характеризуються тим, що стіни в них не дуже рівні, а вирівнювання можливе лише за рахунок втрати корисної площі. Вбудована кухня якраз дозволяє приховати подібні недоліки.

В той же час треба зауважити й про певні недоліки. Найбільш суттєвим з них є те, що такий гарнітур неможливо демонтувати по частинам, адже він є одним цілим. Якщо якийсь модуль вийшов з ладу або на ньому є помітні сліди експлуатації, то замінити лише його – не вдасться. Доведеться демонтувати всю кухню.

Другий недолік, який обов’язково необхідно враховувати перед замовленням вбудованої кухні – неможливість змінити місце розташування побутових пристроїв. Тобто, переставити в майбутньому холодильник або пральну машину не вийде, адже для них вже виготовлені відповідні модулі, і вони не демонтуються.

Третій мінус – ціни на вбудовану техніку вище, ніж на звичайну, та й сама кухня на замовлення обійдеться дорожче. Хоча витрати того варті.

Як правильно замовляти вбудовану кухню, фото-2

Головні критерії замовлення вбудованої кухні

Перед тим, як замовляти вбудовану кухню, доречно буде заздалегідь визначитись з розташуванням модулів та інших меблів. Якщо столи кухонні розкладні ще можна буде перемістити, то з куточком так вже не вийде.

До інших факторів, які потрібно врахувати, відносяться:

  • Розміщення побутової техніки, аби потім не довелось демонтувати гарнітур аби переставити холодильник чи інший прилад на нове місце;
  • Розташування комунікаційних елементів (водопровідних і газових труб, лічильників, розеток тощо);
  • Площу кухонного приміщення;
  • Висоту стелі;
  • Кількість приладів, які планується вбудувати;
  • Місце для встановлення мийки;
  • Дверні та віконні отвори, їх розміри та місцерозташування;
  • Розташування кліматичної техніки та приладів – модуль для холодильника не рекомендується встановлювати поруч з радіаторами чи газовою колонкою.

Ну й звичайно, звертають увагу на матеріали виготовлення меблів. Це повинні бути вологостійкі види ЛДСП і МДФ, за якими легко доглядати.

Замовити вбудовану кухню, можна тут:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...