• Головна
  • На Буковині у 2023 році має бути більше врожаю гречки
16:18, 23 травня 2023 р.

На Буковині у 2023 році має бути більше врожаю гречки

На Буковині у 2023 році має бути більше врожаю гречки

На Буковині активно сіють гречку. За останніми даними, посіяно вже майже 2,7 тисяч гектарів, планують досягти площі близько 3 тисяч гектарів. Це на 2,1 тисячі гектарів більше, ніж минулого року.

В області також засіяно понад 210 тисяч гектарів ярих сільськогосподарських культур, що становить майже 93% від загальної прогнозованої площі. Зокрема, зернових та зернобобових культур засіяно біля 80 тисяч гектарів, що складає 95% від запланованого, - повідомляє Чернівецька ОВА.

На Буковині відновлюють традиції вирощування гречки та збільшують площі посівів цієї корисної культури. За останніми даними, вже посіяно майже 2,7 тисяч гектарів гречки, а плани на цей рік передбачають посів близько 3 тисяч гектарів. Це на 2,1 тисячі гектарів більше, ніж у 2020 році.

Збільшення площі посівів гречки на Буковині відбувається на фоні активного розвитку сільського господарства в регіоні. За оперативними даними, в усіх категоріях господарств області ярими сільгоспкультурами вже засіяно 210,0 тис. га, що складає майже 93% до прогнозованої площі. Зокрема, зерновими та зернобобовими культурами посіяно близько 80 тисяч гектарів, що становить 95% від запланованого обсягу.

Вирощування гречки на Буковині має велике значення для місцевих мешканців, оскільки ця культура є традиційною для регіону і відома своїми корисними властивостями. Гречка містить велику кількість вітамінів, мінералів та амінокислот, які сприяють зміцненню здоров'я та підвищенню життєвого тонусу.

Відновлення традицій вирощування гречки на Буковині також сприяє розвитку місцевого бізнесу та створенню нових робочих місць. Зокрема, це стосується переробних підприємств, які займаються виробництвом гречаної крупи та інших продуктів на її основі. Завдяки збільшенню площі посівів гречки, місцеві виробники зможуть налагодити постачання сировини для своїх потреб та забезпечити ринок якісною продукцією.

Таким чином, активізація вирощування гречки на Буковині є позитивним явищем, яке сприяє розвитку сільського господарства, зміцненню місцевого бізнесу та покращенню якості продуктів для споживачів.

Читайте також:

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #новини Чернівців #Чернівецька область #Буковина #посів #гречка #сільське господарство
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...