• Головна
  • Буковинські спортсменки вибороли призові місця на міжнародному турнірі з жіночої боротьби
09:32, 5 червня 2023 р.

Сестри Винник вибороли призові місця на турнірі з жіночої боротьби в Киргизстані.

Спортсменки з Буковини, Марія та Соломія Винник, здобули призові місця на міжнародному рейтинговому турнірі з жіночої боротьби, який відбувся у столиці Киргизстану, місті Бішкек. Про це повідомила Чернівецька ОВА.

Марія посіла третє місце у ваговій категорії до 55 кг. За третю сходинку вона змагалася з представницю Туреччини, - додає Чернівецька облрада.

А Соломія стала другою у ваговій категорії до 59 кг. Вона перемогла борчинь з Норвегії та Індії, а у фіналі поступилася титулованій українській спортсменці Юлії Ткач.

Тренер буковинок – Сергій Одинак.

Україну на змаганнях у столиці Киргизстану представляли 12 спортсменок. Дівчата вибороли сім нагород – 3 «золота», 2 «срібла» та 2 «бронзи». Таким чином, наша збірна посіла перше місце у командному заліку.

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію