
13:11, 6 червня
Пара з Чернівців організувала підпільну нарколабораторію: їм загрожує до 8 років ув'язнення

Поліція розкрила справу про виробництво психотропів у гаражі, судитимуть 27-річного чоловіка та його 29-річну дружину.
У листопаді 2022 року поліція Чернівецької області разом зі співробітниками департаменту стратегічних розслідувань НПУ та СБУ викрили молоду пару, яка створила підпільну лабораторію для виготовлення психотропних речовин. За це їм можуть дати до восьми років позбавлення волі із конфіскацією майна.
27-річний чоловік, який вже мав судимість, залучив до незаконної справи свою 29-річну дружину. Вони організували виробництво та продаж психотропних речовин і прекурсорів. Для цього подружжя орендувало гараж, де облаштували підпільну лабораторію для виготовлення амфетаміну та прекурсорів.
Після проведених обшуків поліція знайшла та вилучила майже 3 кілограми фенілнітропопропену, а також інші речовини для виготовлення прекурсорів і психотропів. Завдяки ряду слідчих дій, поліцейські зібрали достатньо доказів проти чоловіка та жінки, які були причетні до організації нелегального бізнесу.
Наразі слідчі поліції завершили досудове розслідування, і справу передали до суду. За вчинені правопорушення парі інкримінують статті Кримінального кодексу України про незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення та пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, прекурсорів, а також про організацію або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.
Отже, поліція затримала пару з Чернівців, яка організувала підпільну нарколабораторію у гаражі. Вони виготовляли психотропи та прекурсори, а тепер їм загрожує до 8 років ув'язнення.
Читайте: Чернівчанину повідомили про підозру за знайдений згорток амфетаміну
Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз
Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:32
Оголошення
00:00, 1 жовтня
12:06, 7 червня 2022 р.
29
10:40, 28 вересня
13
live comments feed...