
17:35, 23 липня 2023 р.
Буковинець може залишитись без авто через нелегальне перевезення деревини

У Чернівецькій області чоловік незаконно перевозив бук.
Інцидент стався у Вижницькому районі, коли поліцейські патрулювали територію обслуговування у селі Бабине.
Про це повідомляє поліція Чернівецької області.
Під час патрулювання вони звернули увагу на автомобіль "Mercedes-Benz Sprinter", який перевозив лісодеревину без маркувальних бирок.
Чоловік за кермом був 37-річний житель села Банилів, який перевозив у своєму автомобілі 20 колод лісодеревини породи "бук". Однак, водій не мав необхідних дозвільних документів на таку діяльність.
Відповідно до частини 1 статті 246 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за незаконну порубку або незаконне перевезення, зберігання та збут лісу, слідчі поліції розпочали досудове розслідування.
З метою встановлення завданих збитків державі, правоохоронці здійснили огляд транспортного засобу та провели заміри перевезеної деревини. Крім того, поліція звернулася до суду з клопотанням про накладення арешту на транспортний засіб та вантаж.

Читайте також:
Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз
Найактуальніші новини читайте у нашому Viber (новини Чернівців)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:50
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:45, 7 травня
16:55, 1 травня
5
17:12, 29 квітня
11
10:09, Вчора
14:53, 2 травня
18
live comments feed...
Коментарі