10:13, 25 липня 2023 р.
"Поїздки не було, а гроші списані" - чому тролейбусне управління знімало кошти з карток чернівчан
Чернівчани почали скаржитись на те, що Чернівецьке тролейбусне управління списує з банківських карток кошти в той час, коли люди не користуються громадським транспортом. ЧТУ прокоментувало, чому так відбувалося.
Протягом останнього тижня чернівчани почали скаржитись на те, що з їх карток списується оплата за проїзд в транспорті, хоча вони на той момент не їхали у тролейбусі чи автобусі і нічого не оплачували.
Містяни кажуть, що дотелефонуватись до приймальні Чернівецького тролейбусного управління неможливо. А банки блокують картки, рекомендують їх перевипустити, звернутись до поліції. Скріншоти додаються.
Ми спитали користувачів Facebook у себе на сторінці, чи траплялося з ними подібне. Чимало людей нам відповіли, що теж втрапили в аналогічну ситуацію.
ЧТУ своєю чергою також прокоментувало цю ситуацію:
"Шановні пасажири!
З 18 липня поїздки при оплаті банківською карткою лише реєструвалися. Контролери оснащені POS-терміналами, тому бачили кожну реєстрацію.
Через технічний збій в системі оплат (НЕ валідаторів), тільки сьогодні надходять повідомлення про списання коштів. Всі ці поїздки ви здійснили раніше.
Робота валідаторів забезпечується безперебійно, тому кожна поїздка була зареєстрована. А кошти за проїзд списує банк.
Наразі відновлюється робота серверу. Просимо перевіряти списання коштів за проїзд одразу в своєму онлайн-банкінгу.
Дякуємо за розуміння!"
Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз
Найактуальніші новини читайте у нашому Viber (новини Чернівців)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:17
10:06
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
17:16, 2 січня
16:16, 1 січня
11
live comments feed...
Коментарі