![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
14:12, 4 грудня 2023 р.
Як у Чернівцях на землі, яка належить церкві, влаштували бізнес
![Фото ілюстративне Фото ілюстративне](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото ілюстративне
У Чернівцях на вулиці Небесної Сотні демонтують павільйони "Радіоринку" та облаштовують нові. У Чернівецькій міській раді відповіли, чому це незаконно.
За словами Чернівецької міської ради, земельна ділянка перебуває у постійному користуванні церкви. Цю землю мали використовувати для будівництва та обслуговування будівель релігійних організацій.
Але замість цього там знаходились магазини, де в основному продавали техніку. Сьогодні замість благоустрою території, на цій території демонтують старі торгові павільйони, але разом з тим влаштовують нові магазини. У Чернівецькій міській раді кажуть, що це суперечить цільовому призначенню ділянки.
Підпишіться на наш Viber
“Попередження з вимогою зупинити порушення закону, за останній місяць, двічі направлялись, проте роботи й надалі тривають”
Відомо, що працівники Департаменту урбаністики та Управління контролю за порядком та благоустроєм здійснять перевірку. Щоб виявити та зафіксувати порушення використання землі згідно з цільовим призначення.
Якщо вони не усунуть порушення, тоді міська рада планує позбавити права постійного користування земельною ділянкою на підставі статті 141 Земельного кодексу України.
Читайте також:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі