
НОВИНИ
15:52, 4 березня
Буковинці сплатили понад 236,5 млн грн військового податку
НОВИНИ

Фото: Чернівецька обласна рада
За січень-лютий 2025 року мешканці Чернівецької області перерахували понад 236,5 млн грн військового податку на фінансування потреб Збройних сил України.
Про це повідомляють у Чернівецькій обласній раді з посиланням Головне управління ДПС у Чернівецькій області.
Ці кошти – внесок громадян, які легально отримують доходи, у зміцнення обороноздатності держави. Однак у податковій службі наголошують, що ухилення від сплати податків має негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців.
Будьте в курсі головних новин першими, слідкуйте за нами у Viber
Зокрема, люди, які працюють неофіційно, позбавляють себе страхового стажу, соціальних гарантій, а також компенсацій у разі хвороби чи нещасного випадку. Роботодавці, які порушують закон, ризикують отримати значні штрафи, втратити довіру працівників та знизити продуктивність роботи через відсутність належної мотивації в колективі.
Державна податкова служба закликає громадян сумлінно сплачувати податки, адже це не лише гарантія соціального захисту, а й фінансова підтримка українських військових, які боронять країну.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:08
Вчора
19:43
Вчора
14:31
Вчора
11:39
Вчора
09:42
Вчора
19:19
2 травня
18:06
2 травня
16:49
2 травня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:09, 2 травня
16:55, 1 травня
24
16:55, 1 травня
5
live comments feed...
Коментарі