
НОВИНИ
19:06, 7 березня
У Чернівцях викрили наркоторговців: суд обрав їм запобіжний захід
НОВИНИ

Фото: поліції Чернівецької області
Оперативники Чернівецького райуправління поліції викрили нелегальний бізнес двох місцевих жителів, які займалися збутом наркотиків через інтернет.
Суд задовольнив клопотання правоохоронців про їхній арешт, а зловмисникам уже повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Про це повідомляють у поліції Чернівецької області.
Будьте в курсі головних новин, слідкуйте за нами у Viber
Під час проведення оперативно-профілактичних заходів на території Чернівців поліцейські зупинили двох чоловіків для перевірки документів. У ході поверхневої перевірки правоохоронці виявили у них 40 згортків із кристалічною речовиною та один із речовиною рослинного походження.
З’ясувалося, що двоє чернівчан, віком 24 та 35 років, через телеграм-канал незаконно придбали та зберігали наркотичні засоби для подальшої реалізації в регіоні. Всі вилучені речові докази були направлені на експертизу, яка підтвердила, що у згортках містилася психотропна речовина – амфетамін.
Поліцейські затримали фігурантів відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Під процесуальним керівництвом прокуратури слідчі повідомили їм про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – незаконне придбання, зберігання з метою збуту психотропних речовин, вчинене за попередньою змовою групою осіб.
Судом ухвалено рішення про взяття підозрюваних під варту на період слідства. Досудове розслідування триває.
Читайте також: Уряд виділив 3,3 млрд грн на відновлення та розвиток медичних закладів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:27
Вчора
19:16
Вчора
18:00
Вчора
Спецтема
Оголошення
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
04:04, 20 квітня
00:00, 17 березня
live comments feed...
Коментарі