• Головна
  • У Чернівцях на площі водія Mercedes оштрафували за зупинку на "зебрі"
17:23, 5 квітня

У Чернівцях на площі водія Mercedes оштрафували за зупинку на "зебрі"

НОВИНИ
Фото: патрульна поліція Чернівецької області

Фото: патрульна поліція Чернівецької області

На Театральній площі патрульні поліцейські притягнули до відповідальності водія автомобіля Mercedes, який порушив правила дорожнього руху, зупинившись на пішохідному переході.

Про це повідомляють у патрульній поліції Чернівецької області.

Інцидент стався близько 12-ї години дня. Водій припаркував своє авто прямо на пішохідному переході, чим порушив пункт 15.9 (г) Правил дорожнього руху України.

Будьте в курсі головних новин, слідкуйте за нами у Viber

За це порушення поліцейські склали постанову про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає відповідальність за порушення правил зупинки.

Патрульна поліція нагадує, що згідно з ПДР України, зупинка транспортних засобів на пішохідних переходах і ближче 10 метрів від них з обох боків категорично заборонена. Такі дії створюють небезпеку для пішоходів та ускладнюють рух інших учасників дорожнього руху.

Поліція закликає водіїв дотримуватися правил дорожнього руху та не створювати аварійних ситуацій, особливо в місцях з інтенсивним пішохідним рухом.

Читайте також: У Чернівцях патрульні виявили водія під наркотиками

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#порушення ПДР #пішохідний перехід #штраф #Mercedes #Театральна площа #зупинка на зебрі #патрульна поліція #відповідальність водія #безпека пішоходів #правила зупинки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...