
НОВИНИ
10:25, 16 квітня
Подвійна ДТП у селі Магала: BMW зіткнувся з вантажівкою та виїхав на зустрічну
НОВИНИ

Фото: патрульні поліція Чернівецької області. Дизайн: 0372
На дорогах Магали сталася серія аварій, коли водій BMW не дотримався безпечної дистанції руху.
Рятувальники отримали виклик про дорожньо-транспортну пригоду без потерпілих у селі. Про це повідомляють у патрульній поліції Чернівецької області
Спочатку автомобіль зіткнувся з вантажівкою через недотриману дистанцію, а потім виїхав на зустрічну смугу та спричинив ще одну аварію. На щастя, в обох випадках ніхто не постраждав.
Усе цікаве та найважливіше читайте у нашому Telegram
Поліція нагадує водіям про важливість дотримання безпечної відстані між транспортними засобами, особливо на сільських дорогах. Недотримання дистанції — одна з найпоширеніших причин аварій.
"Жага до адреналіну чи поспіх можуть коштувати комусь життя. Цього разу минулося без потерпілих, але наступного все може бути інакше", — попереджають правоохоронці.
Водіям нагадують про відповідальність за порушення правил дорожнього руху та закликають дотримуватись безпечної швидкості та дистанції.
Читайте також: На Буковині затримали організаторів схеми переправлення призовників за кордон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:27
Спецтема
Оголошення
00:00, 17 березня
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
04:04, 20 квітня
19:34, 22 квітня
live comments feed...
Коментарі