• Головна
  • На Буковині чоловік спіймав червонокнижну рибу під час нересту: штраф 36 тисяч
09:04, Вчора

На Буковині чоловік спіймав червонокнижну рибу під час нересту: штраф 36 тисяч

НОВИНИ
Фото: поліція Чернівецької області. Дизайн: 0372

Фото: поліція Чернівецької області. Дизайн: 0372

У Перебиківцях поліція затримала місцевого жителя, який порушив заборону на рибальство під час нересту.

42-річний чоловік використовував сітки для вилову риби з Дністровського водосховища. Про це повідомляють у поліції Чернівецької області. 

Поліцейські з Хотина разом із рибоохоронним патрулем виявили порушника прямо на місці злочину. Чоловік ловив рибу забороненими сітками на нерестовищі Дністровського водосховища.

Результат незаконного вилову:

  • 17 спійманих рибин
  • Серед них – червонокнижні види
  • Збитки природі: майже 36 тисяч гривень

Отримуйте новини на ваш телефон, підпишіться на наш Viber

Які наслідки чекають на порушника

Житель Перебиківців отримав підозру за статтею 249 Кримінального кодексу. Це стаття про незаконне зайняття рибним промислом.

Можливе покарання:

  • До 3 років позбавлення волі
  • Відшкодування збитків природі

Весняна заборона на рибальство діє не просто так. Саме зараз риба нереститься і продовжує свій рід. Порушення цієї заборони може серйозно зашкодити популяції риби в наших водоймах.

Особливо це стосується червонокнижних видів, які і так знаходяться під загрозою зникнення.

Якщо ви бачите, що хтось незаконно ловить рибу або порушує природоохоронні норми, телефонуйте на номер 102.

Поліція продовжує патрулювати водойми Буковини та притягувати порушників до відповідальності.

Читайте також: Трагедія на Буковині: чоловік загинув у колодязі під час господарських робіт

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#незаконний вилов риби #Буковина #Перебиківці #Дністровське водосховище #нерестова заборона #червонокнижна риба #браконьєрство #поліція Хотин #рибоохоронний патруль #штраф за рибалку #кримінальна відповідальність #збитки природі #заборонені сітки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...