
НОВИНИ
11:38, 1 червня 2025 р.
Залізничний наїзд у Чернівецькому районі: потерпілий у реанімації
НОВИНИ

Фото: поліція Чернівецької області. Дизайн: 0372
30 травня в селі Веренчанка Чернівецького району сталася залізнична аварія. 28-річного місцевого жителя збив тепловоз, яким керував 48-річний машиніст з Кіцманя.
Про це повідомляють у поліції Чернівецької області.
Що відомо про інцидент
Повідомлення про травмування чоловіка на залізничній колії надійшло до поліції. Слідчо-оперативна група відділення поліції № 3 міста Заставна негайно виїхала на місце події.
Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз
На місці поліцейські встановили особу потерпілого та опитали свідків інциденту, включно з машиністом локомотива.
Постраждалий чоловік перебуває у тяжкому стані. Медики госпіталізували його до реанімаційного відділення лікарні, де йому надають необхідну допомогу.
Розслідування справи
Поліція розпочала кримінальне провадження за частиною 2 статті 276 Кримінального кодексу України. Це стаття про порушення правил безпеки руху залізничного транспорту.
Наразі тривають слідчі дії для з'ясування:
- Точних обставин аварії
- Причин, що призвели до наїзду
- Дотримання правил безпеки руху
Співробітники Чернівецького районного управління поліції продовжують досудове розслідування цієї справи.
Читайте також: У Чернівцях водій BMW попався на підробленому посвідченні та п'яному кермуванні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:27
Вчора
14:08
Вчора
11:59
Вчора
10:39
Вчора
09:43
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:36, 11 березня
13:51, 11 березня
2
17:55, 2 березня
5
13:19, 1 березня
Коментарі