
НОВИНИ
10:25, Вчора
У Хотині попрощаються з героєм Іваном Поповичем, який загинув під Роботиним
НОВИНИ

Фото: Чернівецька ОДА. Дизайн: 0372
10 червня 2025 року о 11:00 жителі Хотина та гості міста зможуть віддати останню шану загиблому захиснику України Івану Поповичу.
Про це повідомляють у Чернівецькій ОДА.
32-річний солдат служив у військовій частині А2582. Іван воював як гранатометник у складі десантно-штурмового підрозділу Збройних сил України. Боєць виконував завдання на одному з найгарячіших напрямків фронту.
Іван Попович загинув 19 серпня 2023 року в районі селища Роботине Запорізької області. Героїчна смерть настала під час виконання бойового завдання. Цей населений пункт став символом жорстоких боїв за звільнення окупованих територій.
Протягом 18 місяців родина та друзі Івана жили в невизначеності. Військовослужбовець вважався зниклим безвісти. Лише тепер з'явилася можливість провести гідне прощання з героєм.
Читайте також: Двоє буковинців повернулися з російського полону: хто вони
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Спецтема
Спецтема
У цій Спецтемі ми розповідаємо про загиблих захисників Буковини, які боронили нашу державу у війні з росією. Це люди, які ціною свого життя захищали Україну і її народ. Ми висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблих.
Останні новини
21:39
Вчора
20:35
Вчора
20:09
Вчора
19:13
Вчора
15:00
Вчора
14:14
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
17:37, 3 червня
17:37, 3 червня
15:12, Вчора
17:37, 3 червня
00:00, 17 березня
live comments feed...
Коментарі