
НОВИНИ
13:08, 15 червня
У Чернівцях виявили мотоцикл з повністю знищеними номерами агрегатів
НОВИНИ

Фото: поліція Чернівецької області. Дизайн: 0372
Мотопатрульні зупинили водія мотоцикла BMW на вулиці Каденюка у Чернівцях через порушення правил дорожнього руху.
Під час перевірки документів правоохоронці виявили серйозні порушення. Свідоцтво про реєстрацію мало ознаки підробки. Номери на вузлах і агрегатах транспортного засобу були повністю знищені. Про це повідомляють у патрульній поліції Чернівецької області.
Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз
Патрульні одразу викликали на місце події слідчо-оперативну групу. Експерти проводять детальну перевірку транспортного засобу та всіх документів. Знищення номерів агрегатів часто пов'язане з крадіжкою транспортних засобів. Використання підроблених документів є серйозним правопорушенням.
Слідство встановлює походження мотоцикла та законність його використання. Водій може отримати кримінальні обвинувачення за підробку документів та використання транспорту з порушеннями.
Читайте також: Трагічна ДТП у Франції: загинули троє жителів Буковини (ФОТО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
07:29, 30 червня
20:13, 6 липня
13:13, 2 липня
17:54, 4 липня
308
live comments feed...
Коментарі