• Головна
  • На Буковині інженера судитимуть за мільйонні збитки при будівництві спортмайданчика
14:26, 27 червня

На Буковині інженера судитимуть за мільйонні збитки при будівництві спортмайданчика

НОВИНИ
Дизайн: 0372

Дизайн: 0372

Чернівецька обласна прокуратура передала до суду справу інженера з технічного нагляду. Його звинувачують у службовій недбалості, яка коштувала сільській раді Дністровського району майже мільйон гривень.

Про це повідомляють у прокуратурі Чернівецької області. 

У 2023 році сільська рада Дністровського району підписала договір з місцевим ТОВ на будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям. Для контролю за роботами залучили приватного підприємця — інженера з технічного нагляду. Його завданням було перевіряти якість та обсяги виконаних робіт.

Будьте в курсі головних новин, слідкуйте за нами у Viber

Слідство встановило, що інженер підписав акти приймання робіт, не перевіривши фактично виконаний обсяг та якість будівництва. Документи містили недостовірні дані. Бюджетні кошти перерахували виконавцю на підставі цих фальшивих актів. Через це сільська рада зазнала збитків на суму близько 1 мільйона гривень. Інженеру загрожує покарання за службову недбалість.

Розслідування провели слідчі Головного управління Нацполіції у Чернівецькій області. Оперативно справу супроводжувало Управління стратегічних розслідувань. Тепер суд має визначити винність обвинуваченого та міру покарання.

Читайте також: Шахраї крадуть гроші через фейкові сайти "допомоги": як захиститися чернівчанам

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інженер технічний нагляд #службова недбалість #Чернівецька область #Дністровський район #сільська рада #спортивний майданчик #бюджетні кошти #збитки мільйон гривень #обвинувальний акт #прокуратура Чернівці #будівництво спортоб'єкта #фальшиві документи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...