• Головна
  • У покинутому будинку на Буковині спалахнула пожежа: яка причина (ФОТО)
13:43, Сьогодні

У покинутому будинку на Буковині спалахнула пожежа: яка причина (ФОТО)

НОВИНИ
Фото: ГУ ДСНС у Чернівецькій області

Фото: ГУ ДСНС у Чернівецькій області

23 серпня мешканці села Мамалига Чернівецького району повідомили до Служби порятунку про займання у покинутому житловому будинку.

Про це повідомляють у ГУ ДСНС у Чернівецькій області. 

До ліквідації пожежі залучили вогнеборців 11-ї державної пожежно-рятувальної частини разом із місцевими пожежними командами сіл Мамалига та Подвірне. Спільними зусиллями рятувальникам вдалося швидко локалізувати осередок займання.

Вогонь пошкодив горище та покрівлю будівлі загальною площею 30 квадратних метрів. Завдяки оперативним діям пожежних вдалося запобігти повному знищенню споруди. Під час інциденту ніхто не постраждав.

За попередніми висновками, причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем. Точні обставини інциденту встановлюють у ході подальшого розслідування.

Читайте також: У Чернівцях знищили молоде дерево на вулиці Воробкевича

Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підписуйтеся на 0372 у соцмережах, щоб дізнатися все, що відбувається у місті.FacebookInstagramTelegram — підписуйтеся, щоб не пропустити!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа #Мамалига #рятувальники #покинутий будинок #необережність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення