
НОВИНИ
13:16, 24 січня
У Чернівцях 24 січня знову застосували екстрені відключення світла
НОВИНИ

Чернівціобленерго
У Чернівецькій області застосовано екстрені відключення світла.
Про це повідомили у Чернівціобленерго о 13:06 24 січня. Графіки відключень не діють.
Екстрені превентивні знеструмлення запровадили за командою диспетчерів Укренерго по всій Україні.
Читайте також: Чому у сусіда є світло? Чернівціобленерго відповідає на коментарі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:28
Вчора
14:15
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:09, 20 червня
18:09, 20 червня
18:09, 20 червня
07:50, 12 червня
18:09, 20 червня
Коментарі