14:24
Вчора

Фото: патрульна поліція Чернівецької області
Про це повідомляє патрульна поліція Чернівецької області.
Кілька ночей тому, близько 03:00, у селі Остриця патрульні зупинили автомобіль Mercedes-Benz. Підставою стало порушення комендантської години.
Під час спілкування з водієм інспектори помітили ознаки алкогольного сп'яніння. Чоловік погодився пройти перевірку приладом Драгер. Результат — 1,45 проміле.
Перевірка документів показала відсутність у водія права керування транспортним засобом. Патрульні склали на нього адміністративні матеріали.
Читайте також: Виїхав на зустрічну і травмував двох людей: буковинця судитимуть за аварію (ФОТО)
Залишайтесь на зв’язку з Чернівцями та Буковиною! Наші сторінки у Telegram, Instagram, Facebook
Коментарі