• Головна
  • Програмісти-волонтери удосконалять сайт міської ради Чернівців
09:07, 27 травня 2014 р.

Програмісти-волонтери удосконалять сайт міської ради Чернівців

Як розповів кореспонденту 0372.ua один із активістів Леонід Прокопчук, ідей зараз є дуже багато, їх реалізація уповілнюється браком вільного часу, а також процесом переговорів власне з міською радою. Крім того, волонтери чекають на зміну мера, щоб про іновації говорити вже з новим очільником.

Сайт міської ради може і обов'язково стане сучасним та зрозумілим для корстувача, - ділиться планами Леонід. Із першочергових ініціатив наша команда виділяє публічність протоколів засідань та результатів голосувань - поіменно.  Документи на сайті -рішеня, постанови, додатки і таке інше - мають викладатись у доступном вигляді. Важливим також є запровадженя онлайн платформи громадських звернень до депутатів або груп. Так кожен чернівчанин зможе звернутись до політика, не втричаючи час на особистий прийом.

Леонід Прокопчук переконує: команда волонтерів по напрямку інтернет-технологій не дуже велика, близьо 10 чоловік, однак заплановані зміни їм під силу. Вони вже провели кілька раундів переговорів з мською владою щодо інструменту прозорості використання коштів у бюджетній сфері. Тож, невдовзі чернявчани можуть отримати такий механізм, який дозволить їм бачити, зокрема, на що і як вирачаються фінанси у системі освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сайт #міська #рада #волонтер #гроші #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...