• Головна
  • Поранені в зоні АТО військовослужбовці отримають електронні книжки від канадської компанії “Kobo” та комітету Євромайдан Канада
10:57, 22 жовтня 2014 р.

Поранені в зоні АТО військовослужбовці отримають електронні книжки від канадської компанії “Kobo” та комітету Євромайдан Канада

Міський Центр допомоги військовим та їх родинам на своєму черговому засіданні підтримав гуманітарну ініціативу канадської компанії “Kobo” та комітету Євромайдан Канада, який діє при Конгресi Українців Канади, щодо передачі електронних книгочиталок Kobo до госпіталів і дитячих будинків України.

Повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Канадська компанія Kobo і українські організації Канади створили партнерський проект для того, щоб поранені бійці у шпиталях України і діти-сироти в дитячих будинках змогли отримати електронні книгочиталки Kobo Touch. Канaдські організації (Euromaidan Canada Committee, Ukrainian Canadian Congress, Canada Ukraine Foundation) забезпечили необхідні документи для гуманітарного вантажу.

Волонтери з комітету Евромайдан Канадa Олександр Романко та Антоніна Кумка домовилась з мером Чернівців Олексієм Каспруком про доставку, забезпечення розмитнення і прийом гуманітарного вантажу в Україні. Супровід доставки в Україну і розмитнення гуманітарного вантажу на прохання міського голови забезпечувала Чернівецька міська благодійна організація «Гільфе». Міський голова Олексій Каспрук звернувся до Міністра праці та соціальної політики з проханням прискорити розмитнення гуманітарної допомоги від українців Канади.

20 жовтня гуманітарний вантаж – 1998 електронних книжок з аксесуарами було розмитнено і доставлено в Чернівецьку міську раду. Міський Центр допомоги військовим та їх родинам вирішив передати книжки ГО «Волонтерський рух Буковини» для доставки їх в Суми, де Кластер інформаційних технологій, який також співпрацює з комітетом Євромайдан Канада, здійснить перевірку книгочиталок і збір бібліотеки електронних книжок. Координацією розповсюдження книгочиталок у госпіталях та серед дитячих будинків під контролем волонтерів Євромайдану Канада та Чернівецького міського центру допомоги військових в областях Західної та Центральної України здійснюватиме ГО «Волонтерський рух Буковини», Східної та Південної – благодійний фонд «Суми».

Висловлено прохання до ініціаторів гуманітарного українсько-канадського проекту кілька електронних читалок передати Центру психологічної допомоги військовим, які повернулися з АТО, що створюється при Чернівецькій психіатричній лікарні. Загальна ринкова вартість книгочиталок, безкоштовно переданих Україні, становить майже $100 000 доларів.

Організатори проекту – українці Канади вважають, що потрібно нестандартно мислити та шукати ще не задіяні можливості. Проект має на меті не тільки непрямі інвестиції в Україну через передачу електронних книгочиталок, але й забезпечення доступу активних українців до бібліотеки художньої, документальної і технічної літератури, що сприятиме виникненню нових ідей.

«Ми також прагнемо, щоб наші бійці, діти, всі люди, розуміли що українці Канади підтримують їх і готові допомагати будувати мирну і розвинену Україну», – заявили ініціатори проекту- волонтери Євромайдан Канади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #допомога #книги #військові
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...