• Головна
  • На комунальних підприємствах Чернівців можуть з’явитися німецькі консультанти
16:10, 4 листопада 2014 р.

На комунальних підприємствах Чернівців можуть з’явитися німецькі консультанти

Мер Чернівців Олексій Каспрук зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом ФРН в Україні Крістофом Вайлем та першим секретарем посольства Даніелою Бергельт. Сьогодні, 4 жовтня вони обговорили про спільну співпрацю із Німецьким державним банком розвитку KfW у питаннях модернізації системи водопостачання Чернівців.

За словами Каспрука, наше місто є партнером Німеччини з реалізації різних спільних проектів, які спрямовані на економію та енергозбереження ресурсів. Відзначено, що для столиці Буковини є важливим впровадження заходів щодо підвищення мобільності, модернізувати транспортну мережу, оновлення парку громадського транспорту тощо.

Відтак, як повідомив Крістоф Воль, Німеччина готова підтримати партнерські стосунки, а також “Підтримки реформи децентралізації та консультування у сфері інтегрованого міського розвитку” у Чернівцях.

Тим часом, очільник міської влади зазначив, що Чернівці готові приймати німецьких консультантів-волонтерів, які будуть навчати та ділитися практичними навиками із працівниками комунальних підприємств, - інформує прес-служба Чернівецької міської ради.

#Чернівці #Німеччина #проект #співпраця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...