• Головна
  • У Чернівцях на «Точці тепла» вчили берегти тепло вдома
11:35, 10 листопада 2014 р.

У Чернівцях на «Точці тепла» вчили берегти тепло вдома

Вчора, 9 листопада у Чернівцях стартувала просвітницька ініціатива «Точка тепла».

У холі ТРЦ “Depot” волонтери пропонували інформацію про те, як створити та зберігати тепло в домівках, як приватних, так і багатоповерхових. Побачити детальні дані можна було на інформаційному стенді та у роздаткових матеріалах. Усі, хто зацікавився темою енергозбереження, отримали посібники із порадами про те, як розумно будувати будинок, утеплювати його, а також корисні ідеї на щодень.

«Точка тепла» у Чернівцях зігріла людей різного віку та соціального статусу. За більш детальною інформацією до волонтерів підходили і заощадливі пенсіонери, і хазяйновиті молоді родини.

«Ми консультували їх щодо тих чи інших матеріалів та технологій, як застосовуються для термоізоляції. Радує те, що дехто з чернівчан впевнено розповідав, що їхні будинки утеплені та повністю готові до зими. Впевнені, що завдяки такій акції мудрих хазяїв свого будинку стане ще більше», - впевнена волонтер Тетяна Демидко.

Відомо, що даний захід проводять майже по всій країні.Кампанія охопила 13 міст країни: Київ, Вінницю, Добропілля (Донецької обл.), Запоріжжя, Львів, Миргород, Полтаву, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Херсон, Черкаси і Чернівці.

Відтак, хто пропустив даний захід, то зможе завітати 15 та 16 листопада до ТРЦ “Depot”, вул. Головна, 265а. Акція триватимез з 13 по 17 год.

#Чернівці #"Точка тепла" #збереження тепл #чернівчани
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...