• Головна
  • ВО «Свобода» ініціює проведення громадської мобілізації на захист України
14:13, 10 листопада 2014 р.

ВО «Свобода» ініціює проведення громадської мобілізації на захист України

 Сьогодні голова Чернівецької обласної організації ВО "Свобода" Віталій Мельничук на прес-конференції розповів, що потрібно громадянам, громадським активістам та органам місцевого самоврядування для захисту своєї держави.

- Чернівецьке ВО "Свобода" вбачає крайню необхідність запроваджувати громадську мобілізацію та разом із територіальними громадами області та  представниками місцевих активних середовищ, спільно з військовими та правоохоронцями організувати територіальні загони народного ополчення для забезпечення безпеки області. Задіювати і збільшувати вплив на поширення громадської активності, - зазначив Віталій Мельничук. - Я, як депутат обласної ради, нещодавно подав запит стосовно потреби створення дієвого інформаційного центру, для того, щоб проводити соціальне забезпечення сім'ям військовослужбовців та враховувати їхні потреби на лікування.

Свободівці нарікають на довготривалу невизначеність теперішньої влади та наголошують на максимальне задіяння всіх тих, хто готовий своїми діями підтримати захисників, які стикнулися із рядом проблем.  А саме: відсутність нового військвого обмундировання (вже зимового); бійцям 8-го Чернівецького батальйону вкрай необхідне автономне теплозабезпечення, теплі речі; потрібні продуктові запаси та питана вода.

Націоналісти-свободівці хотять привернути увага повноважних представників виконавчої влади області, районів, міст та сіл Чернівецької області, представників територіальних громад до проблеми з якими боряться волонтери-активісти та закликають громадян вимагати від діючої влади допомоги героям.

#ВО Свобода #самоврядування #гуманітарна підтримка #територіальна громада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...