• Головна
  • Буковинці ухилилися від сплати податків на 65,8 млн. грн.
13:04, 12 листопада 2014 р.

Буковинці ухилилися від сплати податків на 65,8 млн. грн.

При зменшенні кількості перевірок юридичних осіб у порівнянні з минулим роком на 30 відсотків, донарахування збільшились на 16,2 млн. грн. – поінформували в Головному управлінні ДФС Буковини.

З початку року проведено 439 документальних перевірок платників податків - юридичних осіб, а торік 627 перевірок. За їх результатами перевіряючі донарахували майже 65,8 млн. грн. узгоджених податкових зобов’язань. Про це повідомили на сайті ДФС у Чернівецькій області.

Начальник управління податкового та митного аудиту Головного управління ДФС у Чернівецькій області Микола Загарюк зазначає: «Система податкового аудиту постійно удосконалюється – ефективна робота працівників помножена на професійне застосування норм ПКУ дозволяє поліпшувати якість перевірок. Необхідно акцентувати, що й ідеологія планування перевірок зазнала істотних змін - в зоні особливої уваги податкових аудиторів лише ризикові підприємства. Діяльність сумлінних платників податків, які працюють в рамках закону, не перевіряємо».

Сьогодні, податківці працюють за принципом - «не кількістю, а якістю». При цьому зосереджуючи увагу платників на тому, що необхідно дбати про свою репутацію, ретельно вивчати партнерів перед укладенням угод, використовуючи дистанційні електронні сервіси, запровадженні ДФС України: «Податковий асистент», «Дізнайся більше про свого бізнес – партнера», «Реєстр платників ПДВ» - резюмує Микола Загарюк .

#податківці #ухилення #податкові урахування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...